Ga direct naar hoofdinhoud

Medezeggenschap (MR en GMR)

Elke school heeft een medezeggenschapsraad (MR), bestaande uit leerkrachten en ouders. De MR denkt mee over alles wat de school aangaat. Voor onderwerpen die alle locaties raken, is er de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad (GMR), die overlegt met de voorzitter van het College van Bestuur.

Medezeggenschapsraad

Elke school heeft een medezeggenschapsraad (MR). De medezeggenschapsraad praat mee over alles wat met de school te maken heeft. Namens IJsselgraaf voert de schooldirecteur overleg met de medezeggenschapsraad. De MR is bevoegd om ook ongevraagd haar standpunten kenbaar te maken. De MR bestaat uit leerkrachten en ouders van de school.

GMR

De gemeenschappelijke medezeggenschapsraad (GMR) praat en/of beslist mee over bovenschoolse zaken die van belang zijn voor alle scholen binnen het bestuur. Namens IJsselgraaf voert de voorzitter College van Bestuur (CvB) overleg met de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad. Evenals de MR is de GMR bevoegd om ongevraagd haar standpunten kenbaar te maken.

De GMR bestaat uit personeelsleden en ouders van de scholen. De GMR vertegenwoordigt alle personeelsleden, ouders en leerlingen in de communicatie met de voorzitter CvB.

Uitgebreide informatie over de GMR kunt u vinden in het GMR-Reglement en het Statuut Medezeggenschap.

GMR-leden

Personeelsgeleding

Martine Klanderman (Hogenkamp) – lid

Iris Elfring (de Horizon en Rozengaardsweide) – lid

Martine Banning (Canadaschool) – lid

Er is momenteel een vacature PGMR-lid

Oudergeleding

Jeroen Pubben (Hogenkamp) – voorzitter

Jeroen Huisintveld (de Klimtoren) – lid

Thomas Hieltjes (Wis en Wierig) – lid

Errol Hunter (Canadaschool) – lid