Invalpool
Bij IJsselgraaf kinderopvang en onderwijs zijn er twee mogelijkheden om flexibel te werken: de Flexpool voor pedagogisch professionals in de kinderopvang en de IJsselpool voor leerkrachten in het basisonderwijs. De invalpool biedt je de mogelijkheid om op verschillende locaties en groepen te werken.
Flexpool voor pedagogisch professionals (kinderopvang)
Ben jij pedagogisch professional en wil je kinderen elke dag laten groeien én zelf bepalen wanneer je werkt?
Sluit je dan aan bij de Flexpool van IJsselgraaf kinderopvang en onderwijs.
Als flexpoolmedewerker spring je bij waar je het hardst nodig bent: op verschillende groepen met verschillende leeftijden. Dit doe je altijd met hetzelfde doel: kinderen laten ontdekken, ontwikkelen en plezier maken. Jij houdt van afwisseling, ziet snel wat een groep nodig heeft en maakt met jouw energie het verschil op elke locatie.
Meer weten over werken als flexpoolmedewerker? Neem contact op met onze medewerkers van P&O via personeel@ijsselgraaf.nl
ContactIJsselpool voor leerkrachten basisonderwijs
IJsselpool verzorgt de vervanging van leerkrachten die ziek zijn of verlof hebben. Zij doen dit voor vijf schoolbesturen, waarvan IJsselgraaf er één is.
Jouw profiel:
- Je bent in het bezit van een pabo diploma/diploma onderwijsassistent
- Je wilt kennis maken met meerdere onderwijsconcepten
- Je beschikt over relevante werkervaring, opgedaan in de praktijk of tijdens stage
- Je bent enthousiast, flexibel en vooral breed inzetbaar
Wat IJsselpool je kan bieden:
- 65 leuke en verschillende scholen bij 5 schoolbesturen
- 10.000 unieke kinderen die een leerkracht nodig hebben als hun leerkracht ziek of afwezig is
- Goede opvang en begeleiding op de scholen
- Ondersteuning vanuit IJsselpool
Interesse?
Ben jij op zoek naar een leuke uitdaging en wil je ervaring opdoen door op verschillende scholen te werken? En wil je je eigen inzetbaarheid kunnen bepalen? Neem contact op met onze afdeling P&O via personeel@ijsselgraaf.nl We bespreken graag de mogelijkheden met je.